Tarz Perde Dekorasyonu Modelleri

Tarz Perde Dekorasyonu Modelleri

Kullanım alanı çok çeşitlilik gösterse de ben size bu yazımda evlerimiz için seçeceğimiz perdelerden bahsedeceğim binlerce kumaş ve model seçeneği bulabildiğimiz perde dekorasyonunda alışveriş esnasında çok kafamız karışıyor öyle değimli

TARZ PERDE DEKORASYONU MODELLERİ

   Evlerimizin içiyle sınırlı kalmayan yaşadığımız her alanda mutlaka kullandığımız bir dekor ürünü de perdelerimizdir.

   Kullanım alanı çok çeşitlilik gösterse de ben size bu yazımda evlerimiz için seçeceğimiz perdelerden bahsedeceğim binlerce kumaş ve model seçeneği bulabildiğimiz perde dekorasyonunda alışveriş esnasında çok kafamız karışıyor öyle değimli? O zaman öncelikle her odanın perde dekorasyonun aslında farklı olması gerektiğini söylemeliyim perde alırken genelde hanımlarımızın en çok yaptığı hatalardan biride budur salonunuz için seçebileceğiniz bir perde yatak odanız için uygun olmayabilir. Birde pencere alanı var tabi büyük pencerelerde tercih edilen perdeler ve tek kanatlı küçük pencereler için kullanabileceğimiz perdeler farklılık arz eder. Bir diğer konuda size hatırlatmak istediğim kullanacağınız alanda perdeden ne beklediğiniz mesela çok fazla ışık almasın ben loş ışık da uyumayı seviyorum diyenlerdenseniz yatak odalarınız için kalın kanat perde kullanmalısınız bunun için dokuma kumaşı olan pamuk yada kadife kanat perdeler çok farklı ve şık bir görünüm sunarken yazın hem ışık ve gürültüden kışın ise soğuğun içeri girmesini de engelleyici etki yapacaktır ve seçeceğiniz tül perde dede desen bakımından göz yoran abartıdan uzak sade olanları tercih etmelisiniz eğer country tarzı bir perde seçerseniz de nevresiminiz ile yada yatak başlığınız ile aynı kumaştan diktirebilir ve çok şık bir uyum yakalayabilirsiniz benden söylemesi.

   Çocuk odalarımız ve genç odalarımız için ise odanın genel görünümüne uyumlu renklerde ve desenlerde zebra yada country tarzı kumaş perdeler çocuklarınıza neşe canlılık ve enerji verecektir. Mutfaklarımız ise lekelenmelere çok müsait ortamlar olduğundan leke tutmayan kolay yıkanabilen ve mutfakla uyumlu renklerde ve desenlerde stor zebra yada mekanizmalı ahşap jaluzi tercih edebilirsiniz. Gelelim salonlarımıza diğer odalarda da geçerli olduğu gibi salonumuzda mobilya ve duvar renginize karar verdikten sonra seçeceğiniz fon kanat perde stor yada Fransız tül perde dekorasyonu seçimi yapmanız işinizi çok kolaylaştıracaktır.

Bu yazımız da sizler için tarz perde dekorasyonu modellerini tanıtım amacı ile galeri olarak toparladık.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ