2017 Ayna Modelleri

2017 Ayna Modelleri

Bugün banyo dekorasyonu yazımda şık dekoratif ve kullanışlı banyo aynalarına ve bu aynaları seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğine değineceğim.

2017 AYNA MODELLERİ

   Bugün banyo dekorasyonu yazımda şık dekoratif ve kullanışlı banyo aynalarına ve bu aynaları seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğine değineceğim.

   Tasarımlarda çok fazla kullanılan aynalar hem kullanış kolaylığı sağlaması hemde zarif bir görüntü sağlaması açısından banyolarda da tercih edilmektedirler ve bu gereksinim ile birlikte bu alanda daha farklı ayna tasarımları oluşturulmuş ve bizlerin tercihine sunulmuştur. Banyolar için banyo ebadına ve tasarımına uygun olarak tercih edilebilecek çok şık ve zarif ayna dekorasyonu modellerin de çok fazla seçenek ile bulunabilmekte.

   Tasarım banyolar için özellikleri tamamen kişilere kalmış özelliklerde zarif ve şık aynalar üretilirken size sadece onlarca ürün arasından birini yada bir kaçını seçmek kalıyor. Yalnız tabi her dekor ürününde olduğu gibi sadece modelini çok beğendim ve aldım yapmamalıyız aksi takdirde çarşıdaki hesap banyolarınıza uymayabilir . banyonuzun kapladığı alan kadar duvarınızda aynanın kaplayacağı alanı da iyi hesap etmelisiniz birde banyo dolabı kullanıyorsanız bu dolapla olan uyumuna da dikkat etmelisiniz öncelikle beyaz ağırlıklı sade renklerle dizayn edilmiş bir banyoya sahipseniz dolabınızda mevcut ise dolabınızın hatlarına uygun daha canlı renklerde bir çerçeveye sahip keskin hatları olan bir ayna seçmeniz banyonuzdaki görüntüyü de şıklaştıracaktır. Özellikle banyolarında ışıltı ve abartı isteyenler için dizayn edilmiş olan Osmanlı tarzı banyolar yada yaldızlı kenar ve karışık fayans desenleriyle bir rus banyosu altın yaldızlı çerçevelere sahip oval yada kare şekli size kalmış şık bir ayna ile tamamlanabilir. Yada dramatik koyu rengin hakim olduğu İtalyan tarzını yansıttığınız bir banyonuz varsa eğer çerçevesiz sade ve geniş yer alan banyo tercih edebilirsiniz. Dekoratif banyolar için dekorasyonu tamamlayacak olan şık ve zarif aynalar tercih etmeniz yerinde bir karar olacaktır.

Bu yazımız da sizler için  2017 ayna modellerini tanıtım amacı ile galeri olarak derledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ