2017 En Güzel Perde Dekorasyonu

2017 En Güzel Perde Dekorasyonu

2017 EN GÜZEL PERDE DEKORASYONU

   Bu yazımızda ev ve iş yerlerimizin kısacası hayatımızın değişmez parçalarından olan perde dekorasyonundan bahsedeceğim. Evet söylediğim gibi perdeler sadece evlerimizin pencerelerinde kullandığımız kumaş parçası olmaktan çoktan çıktı. Hastaneler,cafe ve restoranlar, yolculuk yaptığımız uçak,gemi tren ve otobüslerde, hatta eğlence amaçlı gittiğimiz tiyatro sahnelerinde de kullanılan çok geniş kullanım yelpazesine sahip dekor ürünleridir . Şimdide enguzeldekor.com takipcileri için perde dekorasyonu hakkında birkaç aydınlatıcı fikre değineceğim.                                                                                                                                                                                                                                                                                                

  Öncelikle evlerimizin pencereleri için seçeceğimiz perde dekorasyonunda hangi odamızda değişim yapmak istiyor isek o odanın perde dekoruna en son yer vermeliyiz. Çünkü dekorasyon perdeye değil perde oda dekorasyonuna uyumlu olmalıdır. Çok şanslıyız ki günümüzde zebra, stor, rustik, boncuk, briz , country , tül ve Fransız tül perde gibi pek çok perde seçeneği hizmetimize sunulmakta eğer dekore edeceğiniz oda yatak odanız yada salonunuz ise tercih edeceğiniz perde gelinlik kumaşı görünümünde olan fransız tül perde olmalı ama ben modern bir sadelik tercih ediyorum diyorsanız doğal görünümlü tül perdede keten ,ipek ,ve organze gibi farklı kumaş seçenekleriyle yine beğenilerinize sunulmaktadır .

  Birde önemli bir konu daha var ki oda odamızın kapladığı pencere alanıdır eğerki küçük bir pencere alanına sahip iseniz kravaze perde tercih edebilirsiniz. Perdenin çapraz bir şekilde ortada buluşması hem odanızı şık gösterecektir hem de dar pencere alanınızı daha geniş ve güzel bir görünüme kavuşturacaktır.yatak odası dekore edenler içinde yine kravaze perde tercih edebilirler. Bir diğer perde modeli ise country (köy tarzı)perde dediğimiz cıvıl cıvıl renklere sahip perde türüdür.Odanızın dekorasyonuna uygun seçeceğiniz renklerdeki bu perde dekoru da yine son yıllarda evlerimizin her alanında oturma odası , mutfak, çocuk odası ve yatak odası gibi pek çok alanda en çok tercih edilen perde modelidir.Mekanizmalı perde düşünenler için ise zebra,ve stor perde dekorları yine geniş ürün yelpazesiyle beğenilere sunuluyor.

Bu yazımız da sizler için 2017 en güzel perde dekorasyonu modellerini sizler için tanıtım amacı ile galeri olarak derledik.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ