2017 En Modern Çocuk Odası Dekorasyonu

2017 En Modern Çocuk Odası Dekorasyonu

Unutmayın tasarlarken de hazır beğendiğiniz bir ürün satın alırken de odada çocuklarınıza yeterli oyun alanı bırakın sonuçta çocuklarımız için oda yapıyoruz oda için çocuk yapmıyoruz oda ile çocuğunuz bütün olmalı çocuğunuzun içinde dekor ürünü gibi kalacağı oda dizaynlarından uzak durun.

  2017 EN MODERN  ÇOCUK ODASI DEKORASYONU MODELLERİ

   Çocuklarımız dünyaya ardımızdan bırakacağımız en büyük hazinelerdir. Her zaman onlar için her şeyin en iyisini yapmak isteriz. Çocuklarımız söz konusu olduğunda daha araştırmacı daha detaycı ve daha korumacıdır bütün bireyler.

   Bebeklikten çıkmış olan çocuklarımız için bir oda dekore etmek istediğimizde de yukarıda saymış olduğum tüm bu evreler devreye girer. Okuduğum bir kitapta çocuklar dünyayı” oyun oynayarak öğrenir diyordu yazar. Çocuğun en büyük işi oyun oynamaktır” diye devam ediyordu ve buna katılıyorum oyun oynarken bir doktor bir kaşif bir araştırmacı bir prenses bazen de misafirlerine çay ikram eden tatlı ev sahibi olurlar oyunlarında. Bu tatlı varlıklara oda hazırlamakta aslında en zevkli iştir anne babalar için. Sadece çocuk odası dekore ederken ezbercilikten uzak durarak çocuğunuzu gözlemleyerek onun zevk ve istekleri doğrultusunda hayal güçlerini her zaman canlı tutacak ve kendilerini huzurlu hissedecekleri odalar dekore etmeleri gerektiğini bilmeliler. Neyse ki günümüzde bir birinden farklı yüzlerce çeşit model çocuk odası dekorasyon ürünleri çocuklarımız için üretiliyor bunun yanı sıra özel tasarım çocuk odaları da yaptırabilirsiniz odanızın boyutları doğrultusunda çocuğunuz için en iyisini en ince ayrıntısına kadar düşünüp tasarlayabilir ve uygulamaya geçebilirsiniz bu konuda da pek çok çocuk odası dekorasyon modellerinden örnek alabilir esinlenebilirsiniz.

   Unutmayın tasarlarken de hazır beğendiğiniz bir ürün satın alırken de odada çocuklarınıza yeterli oyun alanı bırakın sonuçta çocuklarımız için oda yapıyoruz oda için çocuk yapmıyoruz oda ile çocuğunuz bütün olmalı çocuğunuzun içinde dekor ürünü gibi kalacağı oda dizaynlarından uzak durun. Daha önceki yazılarımda temizlik konusunun üzerinde fazlaca durduğum için bu yazımda temizliğe yer vermeyeceğim ancak yine de dağınıklıktan hoşlanmayan annelerimiz için çok şık dolaplar ve dekoratif saklama kutuları odadaki dağınıklığı saklamanıza büyük oranda yardımcı olacaktır.

Bu yazımız da sizler için 2017 en modern çocuk odası dekorasyonu modellerini tanıtım amacı ile galeri olarak derledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ