2017 Genç Odası Dekorasyonu

2017 Genç Odası Dekorasyonu

Çocuklarının bu isteklerine kayıtsız kalmayan aile bireyleri için yapacakları genç odası dekorasyonun da nelere öncelik vermeleri nerelerde hassas davranmaları konusunda enguzeldekor.com takipçileriyle birkaç fikrimi paylaşmak istiyorum.

2017 GENÇ ODASI DEKORASYONU

   Her birey evinin içerisinde kendisine ait rahat hareket edebileceği huzurlu bir oda ister. Artık çocukluktan çıkmış ergenliğini yaşayan gençlerimizin de bu ihtiyacı karşılama istekleri çok da yanlış değil. Çocuklarının bu isteklerine kayıtsız kalmayan aile bireyleri için yapacakları genç odası dekorasyonun da nelere öncelik vermeleri nerelerde hassas davranmaları konusunda enguzeldekor.com takipçileriyle birkaç fikrimi paylaşmak istiyorum.

   Çocuğumuzun odasında güzel ve verimli vakit geçirmesi daha rahat ders çalışma imkanı bulabilmesi için mobilyasından perdesine, halısına kadar uyumlu olmalı ve bu odalar çocuğumuzun isteklerine göre dizayn edilmeli diyorum ve iki ergen kız çocuğuna sahip aileler için genç odası dekorasyonu fikirlerimle devam ediyorum.

   İki kızınız var ama tek bir odanız var. Oda paylaşım kavgalarından bıktıysanız odaya iki küçük dolabı ayrı ayrı seçebilirsiniz. Böylece kıyafet ve dolap düzen kavgalarına son vermiş olursunuz. Yine bu dönemde özel eşyalar genç kızlarımız için çok önemlidir. Kilitlenebilen çekmeceler tercih ederseniz evde ki kavgaları da noktalandırmış olursunuz. Tabi anahtarların güven açısından kızlarımızda durması gerektiğini söylememe gerek var mı bilmiyorum.

   Gelelim iki genç erkek evladı olan ailelere. Erkeklerde bu iş biraz daha kolay. Onlarda pek kıyafet kavgası olmaz. Bu sebeple büyük bir dolabı paylaşabilirler. Erkeklerin ilgi alanları daha çok hobileridir. Farklı hobilere sahip erkek çocuklarımız için duvarlarda kendilerine özel raflar konumlandırabilirsiniz.

   Eğer bir erkek ve bir kız çocuğuna sahipseniz en doğrusu odalarını ayırmak olacaktır. Evimin içinde böyle bir imkanım yok diyenler ise çocukları için eşit mobilya ürünleri seçmeliler. İkisi için ayrı ayrı dolap ve raf ünitesi kullanmalılar.

   Genç odası dekorasyonunda mobilyadan sonra en tamamlayıcı dekorasyon ürünü perdeleridir. Genç odası perdesi seçerken odada ki mobilyaların rengi ve duvar rengi göz önünde bulundurulmalı.

    Bu yazımızda sizler için 2017 genç odası dekorasyonu modellerini tanıtım amacıyla galeri olarak derledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ