2017 Yemek Masası Dekorasyonu

2017 Yemek Masası Dekorasyonu

Yemek masası seçimi konusunda biraz bilgi vermek gerekirse, farklı ölçülerde ve yuvarlak, elips, kare, dikdörtgen olmak üzere farklı şekillerde bir çok yemek masası seçeneği vardır.

 

2017 YEMEK MASASI DEKORASYONU

 2017 yemek masaları hem şıklığı hemde fonksiyonel alanlarda oluşturduğu geniş ürün yelpazesi ile misafirlerimizi ağırlamak dahada zevkli hale gelecek.

   Ailenizle, misafirlerinizle doyumsuz yemeklerin ve hoş sohbetlerin paylaşıldığı yemek masaları, hem kullanışlı olması hemde görsellikleri ile ön plana çıkıyor. Güzel yemeklerin yanı sıra şık bir yemek masası, o günün tamamlayıcısıdır. Geriye kalan evinize ve zevkinize uygun masayı seçmekten geçiyor. Kaliteli malzemelerle üretilen yemek masaları uzun yıllar kullanım için oldukça önemlidir. Doğru seçilmesi gereken bir yemek masası hem kullanımı açısından hemde görüntü açısından gözden kaçırılmayacak bir ayrıntıdır.

   Yemek masaları genelde mobilyalar ile uyumlu bir şekilde satışa sunulmaktadır. Eğer yemek masası seçiminizi ayrı yapacaksanız, yemek masası için misafir odanızdan bir yer açmaktan yanaysa, mobilyalarınız ile uyumu ve kullanacağınız alan, şekli ve modeli oldukça önemli. Yemek masası seçimi konusunda biraz bilgi vermek gerekirse, farklı ölçülerde ve yuvarlak, elips, kare, dikdörtgen olmak üzere farklı şekillerde bir çok yemek masası seçeneği vardır. Odanız için uygun yemek masası seçimini yaparken göz önünde bulundurmanız gerekenlerden biri, misafirlerinizin fiziksel hareketleri ve rahatlığı kadar, sizin sunum için daha rahat edebilecek bir alan oluşturmanız gerekmektedir. Yemek masası oturacak kişi sayısına göre olması da önemlidir. Eğer kare bir odaya sahipseniz modern tarzda olan odanız için yuvarlak bir cam yada ahşap masa seçebilirsiniz.

   Klasik bir yemek odası için, elips bir masa, hoş bir konsol ve varak ayna ile bütünleştirilebilir. Misafir ağırlamaktan zevk alan biriyseniz, ve alanınızda uygunsa tercihinizi dikdörtgen masadan yana kullanabilirsiniz. Ahşap başta olmak üzere cam ve mermerden tasarlanan masalardan zevkinize uygun tercihler yapabileceğiniz gibi, bahçeleriniz ve teras katlar için sentetik yemek masaları özel uyumlu dokusu ile estetik bir görünüm oluştururken, stili ve dayanıklılığını açısından seçenekleriniz arasında yer verebilirsiniz.

Bu yazımız da sizler için 2017 yemek masası dekorasyon modellerini  tanıtım amacı ile galeri olarak derledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ