2019 Renkli ve Desenli Çocuk Odası Duvar Kağıtları

2019 Renkli ve Desenli Çocuk Odası Duvar Kağıtları

Artık sadece duvar boyası değil bir birinden şık duvar kağıtları da desenleri ve cıvıl cıvıl canlı renkleri ile bütün ailelere farklı seçenekler sunuyor.

2019 Renkli ve Desenli Çocuk Odası Duvar Kağıtları

Duvar boyatmak her kadının korkulu rüyasıdır. Hangi marka boya daha iyidir ne renk boyatmalıyız, gibi sorular hep kafa kurcalar özellikle çocuk odalarının duvarlarları büyük sıkıntı oluşturur bunun nedeni çocuklar bütün bir duvarı kendi resim tualleri gibi kullanırlar pastel boya tükenmez kalem ve hatta yedikleri pek çok şey duvarda yerini alır bu sebeble anneler leke tutmayan kolay temizlenen sildiğinde kolayca lekelerden kurtuldukları bir duvar boyası olsun isterler. Artık sadece duvar boyası değil bir birinden şık duvar kağıtları da desenleri ve cıvıl cıvıl canlı renkleri ile bütün ailelere farklı seçenekler sunuyor. Kız yada erkek çocukları için araba yada prenses desenleri, sevdikleri animasyon kahramanlarının figürlerini, elsa, koca ayı ve maşa, pamuk prenses. Erkekler için arabalar, uçaklar, transformes, vb  tercih edebileceğiniz gibi, kabartmalı, çiçekli, balonlu, sedefli yada rengarenk içinde bütün renkleri barındıran canlı duvar kağıtları da seçebilirsiniz renklerin insanlar üzerindeki etkileri herkesçe malum mavinin huzuru sarının sakinliği kırmızı ve turuncunun iştah açan özelliği vardır insan psikolojisinde hiperaktif yerinde duramayan hoplayan zıplayan bir çocuğa sahipseniz mavi yada sarı tonlarının ağırlıkta olduğu desenlerde duvar kağıdı seçebilirsiniz çocuğunuza sakinlik size de huzur getirecektir. Ya da iştah sorunu yaşayan bir çocuğa sahipseniz ne yaparsanız yapan yeme arzusu duymuyorsa birde renkleri deneyin çocuğunuzun odasına kullanacağınız turunculu kırmızılı renklerin yer alğı desenlerdeki duvar kağıdı bu sorunda size yardımcı olacaktır. Temizliğinin nasıl olduğunu merak edenler için ise leke tutmayan silindiğinde basitçe çıkan temizliği de son derece kolay olan duvar kağıtları bin bir çeşit desen ve renk yelpazesi ile evlerinizi odalarınızı canlandıracaktır üstelik boyanabilir duvar kağıtları da mevcut istediğiniz renge boyatabileceğiz şekilde kabartmalı modeller ile işinizi son derece kolaylaştıracaktır evlerinizi de çok şık gösterecektir eminim.

Bu yazımız da sizler için 2019 Renkli ve Desenli Çocuk Odası Duvar Kağıtları modellerini tanıtım amacı ile galeri olarak derledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ