2020 ŞIK VE MODERN ÇOCUK ODASI DEKORASYONU

2020 ŞIK VE MODERN ÇOCUK ODASI DEKORASYONU

 

Çocuk odası dekorasyonu denildiğinde akla ilk gelen eğlence zevk ve bununla birlikte kafa karışıklığıdır. Çocuk odası dekorasyonlarının diğer odaların dekorasyonlarından daha fazla önem taşıması gerekir. Bunun nedeni çocuk odası dekorasyonlarında sadece görsel güzellik yeterli değildir çünkü, söz konusu çocuklarımız olduğunda tüm anne babalar sağlıklı malzemeden üretilmiş ve kullanışlı dayanıklı    olmasına da özen göstermeliler. Çocukluk döneminde de ergenlik aşamasında da çocuklarımız eşyalarını biraz sert ve hoyrat kullanırlar sert kapatılan dolap kapakları içine tıkış tıkış kıyafet sığdırılan çekmeceler özellikle erkek çocuklarda bu çekmeceler ayakla kapatılır.

Tüm bu anlattığım sebepler ve daha fazlası yüzünden alınması gereken malzeme sağlam ve dayanıklı olmalıdır temizliği kolay çizilmelere karşıda dayanıklı olmalıdır tüm bu saydığım aşamalar sağlandıktan sonra yapılması gereken ikinci unsur ise odanızın iç alan genişliğidir pencere ve balkon kapı alanı da dikkate alınarak alışverişe çıkmanız sizin yararınıza olacaktır. Gelelim en eğlenceli üçüncü aşamaya modele karar verme pek çok zevke hitap eden onlarca model bulmak mümkün buda kafa karıştıran kısım aslında rustik, retro, vintage , bu saydıklarımın hepsi eskiyi yansıtan şimdinin trendi olan tasarımlar fakat siz daha bugüne ait şık ve modern bir çocuk odası tercih ediyorsanız bunun içinde bir birinden güzel yüzlerce model bulmanız artık çok kolay şık ve modern çocuk odası dekorasyonlarında seçeceğiniz mobilya kadar onlarla birlikte tercih edeceğiniz halı, perde, lamba, küçük, aksesuarlar, duvar kağıdı hepsi bir birleri ile uyumlu olmalı ve odaya bir bütünlük kazandırmalı.

kız yada erkek çocuğunuz için seçeceğiniz her dekorasyon ürününe de yine onlarla birlikte karar vermeli onların zevklerine de güvenmelisiniz sonuçta bu çocuklarınızın odası ve okul dışındaki tüm zamanlarını geçirdikleri yer arkadaşlarını çağırıp beraber eğlenceli vakit geçirecekleri şık ve modern bir oda hazırlamanız onları çok mutlu edecektir.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ