2020 Tuvalet Dekorasyonları

2020 Tuvalet Dekorasyonları

2020 Tuvalet Dekorasyon Örnekleri

Tuvalet dekorasyonu genellikle dikkat edilmeyen önemsenmeyen konuların başında geliyor. Evlerimizde aktif bir kullanımı olmayan tuvaletlerde dekorasyondan daha çok malzeme seçimi ve uyumu daha önemlidir. Seçilen ekipmanlar hem kullanışlı hem de estetik olmalıdır. Günümüz teknolojik gelişmeleri ile üretilen yeni nesil bataryalar, klozetler  ve seramikler bile hem kullanım kolaylığı sağlamakta hem de kolay temizlenebilmektedir. Bu seçimler uzun yıllar kullanım sunmasının yanı sıra aynı zamanda kaliteyi de sizlere sunmaktadır. Doğal ışık almayan yapay ışıkla aydınlatılan bu mekanlar seçilen ekipmanlar ile daha da ön plana çıkarılabilir. Örneğin farklı renk ve dokudaki seramiklerin kullanımı ortama farklı bir hava katacaktır.

Zeminde kullanılan beyaz bir seramik duvardaki antrasit gri bir seramik ile tamamlanabilir. Sadece renk ile farklılık oluşturmak bir temel etmen olsa da farklı boyutlarda seramiklerde tasarımı tamamlayacaktır. Sizin de bildiğiniz üzere tuvalet ve lavabo birlikte kullanılıyor ise derinliği az olan lavabo kullanılmalıdır. Eğer lavabo ve tuvalet birlikte kullanılmayacak ise istediğiniz boyutlarda lavabo kullanılabilir. Bunların yanı sıra en önemli etmenlerden biri de aynadır. Lavabonun üstünde konumlandırılan aynalar farklı renk ve dokudaki çerçeveler ile bir bütünlük sağlayacaktır. Güzel bir havluluk ve güzel bir tuvalet kağıdı koyacağı ile güzel bir dekorasyon olacaktır. Tabiki bütün bunların yanı sıra mobilya seçimi de dekorasyonunuz için önemli bir detaydır.

Genel ortam renk ve dokusu ile uyumlu olabilecek dolap seçimleri sizlerin tasarımınızı daha da öne çıkaracaktır. Çekmeceli ve kapaklı bir dolap seçimi hem kullanışlı olacaktır hem de modern ve estetik bir tasarım olacaktır. Ayna yanlarına konulacak dikey küçük dolaplarda çeşitli ekipmanların depolanması amaçlı kullanılacaktır. Tasarım detayları tamamlandığına göre aydınlatma ile ilgili kararları almamız gereklidir. Modern ve estetik bir aydınlatma seçimi dekorasyonunuzu tamamlayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ