Banyo Dekorasyon Modelleri

Banyo Dekorasyon Modelleri

Günümüz standartlarında iki artı bir,üç artı bir,dört artı bir gibi çoğalan her insana hitap eden ev seçeneklerinde rahatlığın ve temizliğin sağlanması için asla önemini kaybetmeyen yerler banyo ve lavabolarımızdır.

BANYO DEKORASYON MODELLERİ

   Günümüz standartlarında iki artı bir,üç artı bir,dört artı bir gibi çoğalan her insana hitap eden ev seçeneklerinde rahatlığın ve temizliğin sağlanması için asla önemini kaybetmeyen yerler banyo ve lavabolarımızdır. Banyo dekorasyonların da hem en kolay hem de en zor olan banyo seçenekleridir. Kiminin açık tonlarla kiminin daha mat renklerle kiminin de ahşap modellerle kişiliğini yansıttığı evlerimizin en önemli yerlerinden biri de banyolardır.

Banyo Dekorasyonların da pratikliğin ve düzenin sağlanması her şey den önce gelmelidir. Toplanması gereken deterjan kutuları, peçete çeşitleri, çamaşırlar, makyaj malzemeleri zaman zaman kadınların fobisi haline gelmektedir. Oysa hayatımızı kolaylaştırabilecek küçük aparatlar, hazır plastik veya özel yaptırıla bilinecek herkesin tarzına uygun dolap modelleri hem modern hayatı yakından takip etmeye hemde sağlıklı, düzenli ve huzurlu banyo Dekorasyonu sağlayabilmektedir . Yanlış seçilen dolap modelleri, kullanışsız duşa kabinleri, uyumsuz paspaslar, yanlış armatür seçimleri, banyomuz da ki bütün ışıltılıyı yok edebilir. Sağlıklı bir banyo ışıltısı için renklerin gücüne inanmalı ve kendi tarzını oluşturmalısınız . Küçük büyük fark etmeyen banyo dekorasyonlarının kullanılabilecek herkesin stilini oluşturabileceği farklı ayna modelleri , küçük aparatlar , çamaşır sepetleri , paspaslar , farklı dokunuş için biblolar , bambu havlular hatta çiçeklerle dizaynımızı tamamlayabiliriz. Lavaboya hem zerafet hem de kullanışlılık katmak istiyorsak dolap veya raf kullanarak diş macunu ve fırçalarımızı , kremlerimizi , takı ve tokalarımızı dolap içinde saklayarak hem dağınıklılığın önüne geçmiş hem de şıklığımız dan ödünç vermemiş oluruz. Aynı şekilde lavabo altındaki dolaplara temizlik malzemelerimiz olan kova ve bezlerimizi koyabilir ve yine dolap içlerine gizlenmiş bölmeli çamaşırlıklar ile hem aynı renk çamaşırlarımızı birbirinden ayırıp hemde düzenli bir banyo oluşturabiliriz. Banyo kabinleri içine duvara monteli küçük aparatlarla şampuan, bitkisel sabunlar ve banyo liflerimizi bir düzen de tutmak mümkün. Unutmamak gerek ki ‘moda silinir gider sadece stil aynı kalır.’ Siz de banyonuzdaki düzeniniz ve şıklığınız ile kendi stilinizi ortaya koyabilirsiniz.

Bu yazımız da sizler içi banyo dekorasyon modellerini tanıtım amacı ile galeri olarak derledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ