Banyo Dekorasyonu

Banyo Dekorasyonu

Her banyoya girdiğinizde zarafeti yaşayacağınız, misafiriniz için banyo kapısını araladığınızda gözlerini kamaştıracak bir dekorasyon elde etmek isterseniz modellerimize göz atabilirsiniz.

2018’in EN ÇOK TERCİH EDİLEN BANYO DEKORASYONLARI

Yeni evine banyo dekorasyonu yapmayı düşünenler yada var olan banyosunda yenilikler ve farklı bir hava yakalamak isteyenler için oldukça fazla alternatif arasında kendi tarzını yansıtabilecek modeller mevcut. Banyo dekorasyonunda kullanacağınız renk ve model tamamen sizin kişisel zevklerinize kalmış bir detay. Tabi göz zevkine hitap edeceğiz derken banyonuzu kullanışsız ve yanlış dolap dizaynı ile dar bir alana çevirmemeye dikkat etmelisiniz. Bunu içinse banyonuzun ebatlarını mutlaka göz önünde bulundurarak işe başlamalısınız. Her odada olduğu gibi dolap seçiminde depolama amacı olarak kullanılacak dolapların amacına uygun şekilde seçmenizde daha sonra eşyalarınızı yerleştirdiğinizde ne kadar önemli olduğunu göreceksiniz.

Banyo dekorasyonlarında fayansların yerini artık mermerlerin almaya başladığı dikkatinizi çekmiştir. Fayans yerine mermer kullanabilir sade bir şıklık elde edebilirsiniz. Özellikle banyonuz az veya hiç ışık almıyorsa mermer ve dolap renklerini açık tonda kullanmanız, banyonuzda ferah bir ortam oluşturacağı gibi uyumu ile de büyüleyici görünecek. Banyonuzda genişlik sağlamak için dekorasyonunuza uygun aynalardan mutlaka faydalanmanızı önerebilirim. Işık alan banyonuz ayna ile daha da geniş ve ferah görünecek. Düzen ve depolama seçeneği geniş olduğu için klasik banyolar beklentinize daha çok yanıt verecektir. Birazda ihtişamı, şıklığı barındıran banyo dekorasyonundan bahsetmek istiyorum. Her banyoya girdiğinizde zarafeti yaşayacağınız, misafiriniz için banyo kapısını araladığınızda gözlerini kamaştıracak bir dekorasyon elde etmek isterseniz, altın sarısı fayansları mutlaka değerlendirmelisiniz. Altın rengi zenginliğin ve asaletin temsilcisidir. Banyonuza ışıltı ve zenginlik katacak altın rengi fayansların dekorunuza uygun bir çok modelinden faydalanabilirsiniz. Klasik ve

avangart çizgisinde dekore edeceğiniz banyonuzun altın renk fayanslarla ağırlığını ortaya koyabilirsiniz. Fayanslarla uyumlu bir lambeder ve banyo tezgahınızda kullanacağınız altın renk aksesuarlarınızla lüks bir dokunuş katarak farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Bu yazımız da sizler için Banyo Dekorasyon modellerini tanıtım amacı ile galeri olarak derledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ