2018 Berjer Koltuk Modelleri

2018 Berjer Koltuk Modelleri

Küçük dokunuşlarla farklılık yaratmak istiyorsanız berjer kullanabilir ve boşlukları değerlendirebilirsiniz. Çevresine yerleştirilen farklı koltuklarla uyum sağlayabilen tasarımdır.

BERJER DEKORASYONLARI

 

–      Dekorasyonda berjer  koltuk her ne kadar yeni moda gibi görünse de, tarihin tozlu sayfalarından çıkıp gelmiştir. Tekli berjer koltuklar her evde şık ve dekoratif bir kullanım sağlıyor. Küçük dokunuşlarla farklılık yaratmak istiyorsanız berjer kullanabilir ve boşlukları değerlendirebilirsiniz. Çevresine yerleştirilen farklı koltuklarla uyum sağlayabilen tasarımdır. Ev dekorasyonlarının son dönemlerde olmazsa olmazlarındandır. Yaşam alanınızı daha konforlu hale getirmek istiyorsanız, dinlenirken ve televizyon izlerken kendinizi daha rahat hissetmek için, odanın dekorasyonuna ve kendiniz için uygun bir berjere sahip olmanız gerekiyor.

Özellikle tekli koltuk yoksa odanızda mutlaka berjer kullanmanızı öneririm. Aynı renkler yada aynı renk tonları yerine zıt renklerin moda olduğu dönemde daha çarpıcı renkler kullanabilirsiniz. Bol renkli, çiçekli ve altın varaklı berjerler sıklıkla tercih edilenler arasında. Rustik ve bohem tarzından hoşlananlar için, sezonun trendi kilim desenli berjer modellerini değerlendirebilirler. Rustik tarz için, kilim desenli berjerlerinizi krem ve kahve tonlarında seçerken, bohem tarz içinse daha canlı yeşiller, kırmızılar tercih etmelisiniz. Klasik, spor, modern tarzda berjerler bir çok mobilya mağazalarında mevcut olsada, kafanızda tasarlandığınız bir modeli özel olarak yaptırıp evinizin bir köşesinde kendi tasarımınıza yer verebilirsiniz. Oturma odanıza koltuk takımı aldınız ve tekli koltuğunuzun biri odamızın daralttığı için farklı bir şekilde değerlendirenilirsiniz. Sadece farklı bir kumaşla kaplattırarak berjer olarak ister yatak odanızda, isterseniz çalışma odanızda yada bebek odasında kullanabilirsiniz. Berjeri yerleştirdiğiniz alanda mutlaka aydınlatma kullanın.  Kahve yudumlarken keyifli sohbetlerin döndüğü alanı vurgulamak ve canlandırmak için aydınlatmaya dikkat etmeniz önemli noktalardan biri. Herkesin zevk ayrıdır. Çiçekli berjer tercihinizse, duvarlarınızda krem veya açık pembe kullanırsanız, ferah ve huzurlu bir hava yakalayabilirsiniz. Şifonyerlede tamamladığınızda keyfe değer bir köşeye sahip olabilirsiniz.

Bu yazımız da sizler için Berjer Koltuk Modellerini tanıtım amacı ile galeri olarak derledik.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ