DRESUAR MODELLERİ

DRESUAR MODELLERİ

Dresuar modellerini yazımıza Dresuar nedir? Kelime anlamı nedir? ve nereden gelmektedir bu soruları yanıtlayarak başlayalım. Günümüzde terim olarak bir çoğumuzun yabancı olduğu bir kelime hadi hazırsanız birlikte öğrenmeye başlayalım…

DRESUAR NEDİR?

Fransızcadan geçen dreasuar kelimesini günlük hayatımızda çok fazla kullanmamaktayız. Anlamını öğrendikten sonra daha çok kullanamaya başlayabilirsiniz.  Dresuar diye tanımladığımız mobilya nedir? Evlerin giriş kısmında bulunan yani antrede konumlandırılan aynalı ve çekmeceli işlevsel mobilyaya dresuar denir. Kişisel zevklerini göre seçebileceğiniz bu mobilya ille mekanınız karakteristik bir havaya bürünecektir.

Dresuallar modeli seçerken en çok dikkat etmemiz gereken konu tasarımından daha çok  işlevi olmalı ne kadar işlevsel bir dekorasyon tercih edersek o mekana o kadar büyük anlam yükleyecektir.

Modern ve sade bir dresuar modeli tasarımıyla bütün gözleri üzerine toplayacaktır. İki tane ayağınığın olması ayrı bir hava katmaıştır. Sizin de kullacağınız mekan hakim renk tonu beyaz ise hiç düşünmeden bu modeli seçenilirsiniz.

Engince mobilyanın bizlere sunduğu niltan tasarım modeli oldukça şık ve estetik bir görünüme sahiptir.

NİLTAN DRESUAR MODELİ 2020

Estetik ön planda düşünelerek tasarlanmış drusuar modeli en çok tercih edilenler listesinde yer almaktadır. Alt kısmında ki özel tasarımıyla mekanınızın odak noktası haline gelecek bir mobilyadır.

KAPPA duresur modeli Aynalı şık gövdesiyle ve aynı zamanda ahşap ve metal gibi doğal malzemeleriyle modern bir havaya bürünmüştür.

2020 KAPPA DRESUAR MODELİ

Ovtania dresuar modeli, ince ayakları ve ahşap gövdesiyle özel bir tasarıma sahiptir. Bir mimar olarak galerimizin en estetik duresuar modeli olarak seçiyorum. Aynalı kısmı da iki parça olarak tasarlanmıştır. Ahşap ve aynanın mükemmlel uyumunu görmekteyiz.

Ovtania dresuar modeli

2020 Ovtania dresuar modeli

OPTIMUM DRUSEUAR MODELI

Ovtania dresuar modeli , geneleneksel mobilyaların modernize etmiş hali olarak karşımıza çıkmaktadır.

RENKLİ DRUSUAR MODELİ 2020

Dresuar modelleri başlığında genel olarak söylenebilecek detaylar bunlar, yazımızı okuyup yine de karar veremediğiniz noktalar olursa sitemizin iletişim kısmından mimarlarımızla iletişime geçebilir dekorasyon konusunda fikir alabilirsiniz.

Bu yazımızda kullandığımız görseller mobilya konusunda kendini kanıtlamış engince mobilyaya aiitir. Dilerseniz web sitelerini ziyarete edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ