En Güzel Mutfak Dekorasyonu

En Güzel Mutfak Dekorasyonu

2017 MUTFAK DEKORASYONU

Mutfak dekorasyonu deyince akla gelen ilk şey kullanım alanı ve ferahlıktır.Kullanım alanları ne kadar geniş ve düzenli olursa işlerimizde bir o kadar kolay ve çabuk olacaktır. Günümüzde kadınların geneli vakitlerinin çoğunu mutfakta geçirmektedirler. Onun için mutfak da bir kadın elinin değmesi gerekir. Tabi bu işi sadece bayanlarla sınırlamakta doğru değil çünkü artık şeflerimizden erkek olanlarda vakitlerini mutfakta geçirmektedir.Erkeklerde mutfaklarını temiz ve düzenli görmek isterler.Lakin  mutfak  kadınındır.Yemeklerin güzel yapılması kadına bağlıdır bu yüzden mutfak dekorasyonu,tasarımı bayanlarımız için çok önemli bir yer yer tutmakdır.

   Mutfak dekorasyonunda yapılacak değişikliklerde her şeyde olduğu gibi bir bilir kişiye danışmakta her zaman fayda vardır. İç mimarlarla yapılan istişareler doğrultusunda dekore edilen mutfaklarda ayrı bir hava içinde olmaktadır.Bizim ve gelen misafirlerimizin rahatça vakit geçireceğimiz mutfaklarda dikkat edilmesi gereken birkaç küçük ip ucu vermek isterim;Dar mekanlar da dolap kapaklarının rengini beyaz kullanmak ve üst dolapları az tutmak her zaman için mutfağınızı hem geniş gösterir hem de ferah olmasını sağlar.Geniş mutfaklarda ise hayal gücünüzü zorlayıp değişik ve kullanışlı mutfakları tasarlamak size kalmıştır. Ancak mekanımız büyük diye ölü oluşturmamakta da fayda vardır.

    Kullanılan avizeler de aydınlatmada büyük önem taşımaktadır büyük ve kullanışlı avizeler yada asma tavan halinde ki spotlar hem ayrı bir hava katıp aynı zamanda modern çağa da ayak uydurmanızı sağlayacaktır.Dolap kapaklarında ise lake ürün kullanılması temizlik açısından size hem kolaylık sağlayacaktır aynı zaman da da vakitten tasarruf ettirecektir. Çünkü mutfakta önemli olan iki unsur temizlik ve vakittir. yediklerimizin ve kullandığımız eşyaların temizliği direk sağlığımızı etkilemektedir.Aksesuarlar için ise kullanılacak harika raf çeşitleri ile kendinizi mutfağınızda yansıtabilirsiniz.

Sevdiklerinizle mutfakta güzel vakitler geçirmeniz dileğiyle…

   

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ