Hamam tarzı banyo modelleri

Hamam tarzı banyo modelleri

Hamam tarzı banyo modelleri

                   Banyo tasarım modellerinde son dönemlerde çok tercih edilen tarz ve akımların arasında yer alan Osmanlı tarzının yansıtıldığı hamam şeklindeki modeller olacaktır. Bir hamamda olan her şeyin modern bir şekilde uyarlanması ile elde edilen küçük banyolara uygun küçük büyük banyolara uygun olarak ise büyük tasarlanan hamamlar elde edilmesi mümkün olabilecektir.

Hamam banyo tasarımı son yılların en çok tercih edilen banyo tasarımlarının arasında yer almakta olup; modern ve etnik tarzın bir arada harmanlanarak oluşturulduğu özel tasarımlar olmaktadır. Özellikle kurnaların kurulması ve aksesuar olarak ibriklerin, tasların ve gümüşlerin tasarımın daha da hoş bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.

Tasarım banyo modelleri içerisinde yer alan hamam tasarımı yapılan alanlarda fayans modellerinin iyi seçilmesi ve hamamı andıracak renklerde olması yerinde olacaktır. Bu yazımızda da sizlere  enguzeldekor.com ailesi olarak Hamam tarzı banyo modelleri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

                   Hamam tarzı banyo modelleri galerisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Virtual server dedi ki:

    Kurna doldurup eski usul masrapayla su dokunerek banyo yapan az kald?. Ancak duslu banyonun bir kosesine hamam konsepti yaparak banyonuzu sahs?na munhas?r bir banyoya donusturebilirsiniz. 

BİR YORUM YAZ