Japon sitil perde modelleri

Japon sitil perde modelleri

Japon sitil perde tasarımları

                   Japon sitil perde modelleri özellikle bir iki sezondur çok fazla kullanılmaktadır ve isteyenlerin klasik olan tasarımlarında devamlılığı sağlayabileceği gibi isteyenlerin modern tasarımlarının devamlılığına imkân sağlayabilmektedir.

Tasarım Japon sitil perde modelleri ile çok şık ve zarif ortamlar elde edilmesinin yanı sıra farklı ve özel tasarımlarında elde edilmesi mümkün olabilecektir. Özel desenli modellerin kullanılabileceği gibi sade renklerden oluşan ama özel iplerle ve boncuklarla süslü modellerde dikkat çekici olabilecektir. Bunların yanı sıra fonlarında daha düz kumaşlar tercih edilmesi ve katlama ya da büzme uygulaması olmaması nedeniyle aslında Japon perdeleri gibi göründüğü için Japon sitil denilmektedir.

Dekoratif Japon sitil perde seçimleri yapılırken ilk olarak renk seçimlerinizi iyi yapmalısınız ve modelleri de tasarımla bütünlük oluşturacak şekilde karar vermelisiniz. Bu yazımızda da sizlere enguzeldekor.com ailesi olarak Japon sitil perde tasarımları hakkında bilgi vermeye çalıştık.

                   Japon sitil perde tasarımları galerisi

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ