Lavabo modelleri 2015

Lavabo modelleri 2015

Modernleşen hayatla birlikte bizimde hayatımızdaki rahatlığı modernsizime sahip olmak hakkımızdır.
En çokta bizim için önemli olan zaman geçirdiğimiz sevdiklerimizle beraber olduğumuz yer yani evimiz onun rahatlığı görselliği bizim için her zaman ilk planda olmuştur. Bir lavaboya ihtiyacımız var. Lavabo seçinde bazı önemli noktaları göz önünde tutmanızda yarar vardır. Bunlardan ilk kullanışlı olması ve çok fonksiyoneli olmasına dikkat edin kalabalık aile iseniz modern ve kullanışlı olan çift gözlü ahşap küçük dolaplarla monte edilmiş boynadaki size lazım olan havluları, şampuanları, kremleri, eşyalarınızı rahatça koyabileceğiniz lavabolar var. Lavabonun haznesinin Derinliğimde önemlidir. Elliniz yıkarken suyun sıçramaması için lavabonun derin olması lazım. Görsellik kadar kullanışta önemlidir çünkü.
Bu yıl cam lavabolarda ön plana alınmış ofislerde, evinizde görselliğe ve şıklığa önem verenler için güzel moderndir. Cam lavabolarda her rengi bulunur bulunduğu ortama göre dizayn edilir.
Beyaz lavabo modelleri ise her zaman kullanış olmuştur modası da hiç geçmemiştir. Beyazlık temizliğin, sadeliğin, duruluğun sembolü olmuştur her zaman ve temizlemesi de kolaydır.
Ahşap tonlarında, seramik, mermerden yapılmış lavabo modelleri de vardır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte aklınızın alabileceği her tasarım lavabolarda kullanılmaya başladı onlardan bazıları da küvet şeklindeki küçük modern lavabolar, kare ve rengârenk modeller de oldukça kullanışlı ve şıktır. Hangi modeli seçerseniz seçin ilk önceliğiniz rahatlık olsun kullanış en önemli olanıdır.

Enguzeldekor.com ailesi olarak sizlere bu yazımızda 2015 lavabo modellerini tanıtmış olduk.

2015 lavabo modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ