Modern Çocuk Odası Dekorasyonu

Modern Çocuk Odası Dekorasyonu

Bugünkü çocuk odası dekorasyonu yazımda zemin döşemesinin nasıl olması gerektiği hakkında ki araştırmalarıma yer vericem

 

MODERN ÇOCUK ODASI DEKORASYONU

   Bugünkü çocuk odası dekorasyonu yazımda zemin döşemesinin nasıl olması gerektiği hakkında ki araştırmalarıma yer vericem. Öncelikle halı her odamız için itina ile seçilmesi gerekir. Tabi ki fakat söz konusu oda bebeklerimizin ve küçük çocuklarımızın odası ise ebeveynler olarak daha titiz davranmalıyız.

   Çok çeşitli renk ve model yelpazesine sahip çocuk odası halıları cıvıl cıvıl desenleriyle bizleri büyülese de bebek ve çocuk odası halısı alırken önceliğimiz çocuğumuzun sağlığı olmalı uzmanlar bebek ve çocuk odalarında toz ve mikroorganizmaları barındırması odadaki nemi emmesi bakımından alerjik astıma sebep oluyor diyerek halıyı pek önermiyorlar. daha çok laminant parke veya sessiz parke diyede adlandırılan mantar parkeyi tavsiye ediyorlar mantar parkelerde de astım hastaları için anti mikrobik üretileni bulunmakta notunu da düşeyim.

   Ben halıdan vazgeçemem daha sıcak gösteriyor desenlerini çok beğeniyorum odamla aldığım takımlarla uyumlu bir halıda istiyorum diyorsanız da yine halı seçerken akrilik emisyon içerikli bir madde ile mikroorganizmaların oluşumunu engelleyen anti bakteriyel ve astım alerjik astım ve başka alerjik sorunları olan bebek ve çocuklarımız için tasarlanan bir takım kimyasal maddeler katılarak mikroorganizmalardan ve tozlardan arındırılmış anti alerjik halılar tercih etmelisiniz. Bilmeliyiz ki henüz bebeklik döneminde olan yavrularımız etraflarındaki nesneleri ağızları ile tanırlar.Bilmedikleri hemen hemen her şeyi tanıma amaçlı ağızlarına götürürler.Bu durum özellikle annelerin canını çok sıkar bu sebeble bakteri ve küflenmelere karşı özel üretilmiş leke tutmayan ve kolay temizlenen anti bakteriyel halılar seçmelisiniz. Birde polyamid denilen bir halı türü var buda yine çocuk odası dekorasyonlarında leke tutmama kolay temizlenebilme ve statik elektriğin oluşmasını engelleyen anti statik özelliğe sahip olması bakımından ebeveynlerin sıklıkla tercih ettiği bir halı çeşididir.

Bu yazımız da sizler için modern çocuk odası dekorasyonu modellerini tanıtım amacı ile galeri olarak derledik.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ