MODERN DUVAR KAĞIDI MODELLERİ

MODERN DUVAR KAĞIDI MODELLERİ

 

Geçmişten günümüze kadar betonun dokusu ve rengini örtmek için hep farklı boya malzemeleri kullanılmıştır. Ama günümüz modern ve estetik dünyasın da artık boya değerini ve yerini duvar kağıtlarına bırakmaktadır. Odalarımıza farklı bir hava ve ambians katan duvar kağıtları ilk çıktığı döneme kıyasla çok fazla gelişim göstermiştir. Bu gelişimin bir etkisi olarak birçok farklı renk ve dokuda ürün ile dekorasyonunuza büyük bir katkı sağlayacaktır. Kolay uygulaması ile boyadan çok daha temiz bir uygulama sunmaktadır. Boya ile ortaya çıkan kirlilik ve düzensizlikten kurtulmuş olursunuz. Aynı zamanda renk ve doku sorunu yaşamazsınız. Yani yok rengi açık yok ışıkta koyu görünüyor gibi sorunlar yaşamazsınız. Maliyet olarak küçük bir farklılık olsa da buna değecek bir malzemedir.

Uygulama alanlarını ve örneklerini birlikte inceleyelim. Bir çok farklı renk ve dokudaki duvar kağıdı ile oturma odanızdan salonunuza veya yatak odanıza her mekan da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Örneğin yatak odanızda kullanmak isterseniz yatak odası takımınıza uygun duvar kağıtları ile hoş bir dekorasyon yapabilir ve tasarımınızı destekleyebilirsiniz. Devamlı güncellenen model ve tasarımlar ile en son moda duvar kağıtları ile evinizde kayda değer bir farklılık yaratmak için en büyük fırsat duvar kağıdıdır.

Örneklerde de görüldüğü üzere farklı geometrik şekillerde , 3b lu tasarımlarla , çiçekli ve farklı dokularda duvar kağıtları ile odalarınızı süsleyin. Örneğin çocuğunuzun odasında bir değişiklik yapacaksanız çocuğunuzun sevdiği çizgi film karakterlerinin olduğu bir duvar kağıdı modeli seçebilirsiniz. Yada oturma odasında değişiklik yapmak istiyorsunuz diyelim ve çiçekleri çok seviyorsunuz. İstediğiniz tarz ve renkte çiçekli duvar kağıdı modellerinden birini seçerek odanızın ve evinizin tasarımını baştan sona değiştirebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ