Özgün tasarımlar ile aydınlatma dekorasyonu

Özgün tasarımlar ile aydınlatma dekorasyonu

Özgün tasarımlar ile aydınlatma dekorasyonu 

                Evinizi gece gündüz ferah ve aydınlık gösteren çeşitli aydınlatma şekillerini bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Uyarılarımızı dikkate almanız durumunda evinizin yeni haline siz bile inanamayacaksınız.

Aydınlatma cihazı seçimi yaparken ışık şiddetine dikkat edin 

Bir aydınlatma cihazı alırken ne kadar fazla aydınlatıyorsa o kadar iyi düşüncesi kesinlikle yanlış bir bilgi olacaktır. Açık havada kullanılmak üzere alınan cihazlarla ev dekorasyonu için alınan cihazlar kesinlikle farklıdır. Evin içerisinde bulunan şiddetli ışık insanların göz sağlığına zararlıdır. Orta düzey şiddetli cihazlar almak hem göz sağlığınız için hem de evinizin görünüşü açısından daha iyi olacaktır.

Evinizde uygun ortam varsa spot ışık kullanın 

Eğer imkânınız varsa evinizdeki kartonpiyerlerin arkasına spot ışık takmak kesinlikle evin içindeki atmosferi olumlu şekilde değiştirecektir. Evinize ayrı bir hava katarak mekânın daha alımlı görünmesini sağlayacaktır.

Balkon ve terasınız için LED kullanın

Balkon ve teraslarınız için ana kolonların alt taraflarına şerit ledler yerleştirirseniz oluşan görüntü muhteşem olacaktır. Işığın kaynağı belli olmayacağından sihirli bir görüntü oluşacaktır.

Bu yazımızda da sizlere enguzeldekor.com ailesi olarak özgün tasarımlar ile aydınlatma dekorasyonları hakkında bilgi vermeye çalıştık.

 Özgün tasarımlar ile aydınlatma dekorasyonları galerisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ