Tasarım çerçeve modelleri

Tasarım çerçeve modelleri

Tasarım çerçeve modelleri

                   Tasarım çerçeve modelleri ile her odanızda anılarınızı ve sevdiklerinizi sergileyebilirsiniz. Sergilemenin yanı sıra odalarınızın dekorasyonlarını da tamamlayabilirsiniz. Sonuç olarak dekoratif amaçlı kullanılan şeyler aslında odaların tamamlayıcısı olarak kullanılmaktadır.

Dekoratif çerçeve modelleri içerisinde son trendler arasında yer alan modellerden bahsetmek gerekirse; ilk olarak çoklu çerçeveler dikkat çekici olabilecektir. Özellikle aile çerçeveleri son dönemlerde çok fazla tercih edilmektedir ve üzerlerinde özel yazıların bulunduğu çerçevelerde çok hoş olmaktadır. Bunların yanı sıra eskitme modellerde çok dikkat çekici olabilecektir. son olarak klasik modelleri ve çiçekli detayları sevenler için çerçevelerin kenarlarında kullanılan porselen çiçeklerde çok şık görünmektedir.

Çerçeve modelleri ile hem daha şık bir ortam elde edebilirsiniz hem de çok hoş bir anı köşesi elde edebilirsiniz. Bu yazımızda da sizlere enguzeldekor.com ailesi olarak Tasarım çerçeve modelleri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

                  Tasarım çerçeve modelleri galerisi

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ