Yeni Akım Banyo Dekorasyonu

Yeni Akım Banyo Dekorasyonu

Mavinin canlı ve koyu tonları ile yeşilin pastel uçuk tonları bu sene favori renkler arasında bunu da belirteyim.Ayrıca yeni akımın getirdikleri sadece bunlar ile sınırlı değil üç boyutlu tablolar ve kabartma tablolar banyo dekorasyonuna yeni bir boyut getirmektedir.

 

YENİ AKIM BANYO DEKORASYONU

   Banyolarınızın içerisinde tarzınızı yansıtmak istiyorsanız işe öncelikli olarak fayanslarınız ile başlamanızı öneririm bu yılın trendi olan ve önümüzdeki yıllarda da beğeni çıtasını yükselteceğini düşündüğüm ve sıklıkla karşılaşacağınız doğa ve hayvan desenli fayans ve mozaikler çok hoş canlı yada pastel renk tonları ile banyo dekorasyonuna şıklık katacaktır.Mavinin canlı ve koyu tonları ile yeşilin pastel uçuk tonları bu sene favori renkler arasında bunu da belirteyim.Ayrıca yeni akımın getirdikleri sadece bunlar ile sınırlı değil üç boyutlu tablolar ve kabartma tablolar banyo dekorasyonuna yeni bir boyut getirmektedir.

   Banyo dekorasyonu yapmak isteyenler dikkate almalılar. Banyolarınız ile ilgili bir diğer tasarım ise fayansların döşeme şekli hakkında boydan boya fayans döşemek yerine duvar kağıdı, fayans ve boyanın aynı anda banyo duvarlarınızda kullanılması. Duvarlarınızın yarısına kadar olan kısmı fayansla döşerken tavana kadar olan kısmı da uyumu bozmayacak nitelikte renkler ile boyayabilirsiniz, yada seçtiğiniz fayansların modeline (sade yada desenli vs.) göre zıtlık uyumu gözetip neme ve buharlaşmaya  dayanıklı banyolar için özel üretilen duvar kağıdı kullanabilirsiniz böylelikle banyonuza daha sofistike bir hava katmış da olursunuz. Ayrıca küçük banyo alanlarına sahip olanlar için bu şekilde banyo duvarlarını dizayn etmeleri daha geniş görünümlü ve çok şık bir banyoya kavuşmalarını sağlar.

   Küçük banyolara sahip olanlar için birde zeminde oldukça büyük ve açık tonlarda seçecekleri karolar kullanmaları emin olun banyolarınızı olduğundan geniş gösterecek ve ferah bir kullanım alanı sağlayacaktır. Zemin karolarının yanı sıra lavabo üzerinde büyük aynalara yer vermeleri de banyonuzun geniş görünümüne katkı sağlayacaktır. Birde birbirinden şık ve farklı tasarımlar ile üretilmiş pek çok ürün zengin seçenekleriyle banyo dekorasyonu yapmak isteyenler için uygun fiyat aralıkları ile de beğeninize sunulmuştur. Tasarım armatürler askılıklar ayna ve banyo paspasları farklı boyutlarda ve modellerdeki duşa kabin seçenekleri ile arzu ettiğiniz hayalini kurduğunuz banyolarınıza ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız da sizler için yeni akım banyo dekorasyonu modellerini tanıtım amacı ile galeri olarak derledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ